Тури в Грецію

Тури в Грецію користуються популярністю серед мандрівників в будь-який час року. І на материковій, і на острівній частинах країни знаходиться безліч пам’яток, що приваблюють любителів історії. Столиця Греції Афіни знаменита пам’ятками архітектури, що зберегли дух стародавньої Греції. Основний відпочинок в Греції — пляжний. Різноманітність пляжів і розваг дозволяє будь-якій категорії туристів вибрати собі відпочинок до душі. Любителі активного нічного життя віддадуть перевагу місто Салоніки, для сімейного відпочинку підійдуть Регіон Халкідіки, острова Крит, Корфу, Родос, Евбея. Півострів Пелопоннес ідеальний для відокремленого відпочинку. Ми пропонуємо найкращі тури в Грецію.

З дитинства ми пам’ятаємо знамениту фразу «в Греції все є». Дійсно, для повноцінного, незабутнього відпочинку в цій країні є всі умови. Наче стародавні боги Олімпу подбали про благо її жителів, подарувавши їм такий багатий край. Величні гори, мальовничі долини, колоритні острова, цілюще морське повітря, теплий пісок, руїни античних будівель поряд з сучасними готелями й затишними тавернами, фрукти, вино, небо, сонце, вітер, а головне – море. Море, без якого не було б ні давньої ні сучасної Еллади, воно – душа країни. Все це робить Гарячі Тури в Грецію дуже популярними. Щороку 19 млн туристів приносять країні 15% валового внутрішнього продукту.
Клімат
У Греції м’який середземноморський клімат. Середня температура взимку +8 оС, влітку +28 оС. Завдяки невисокій вологості повітря літня спека практично не відчувається, що робить відпочинок з дітьми тут сприятливим. Милуватися грецькою природою і оглядати пам’ятки найкраще в квітні і травні. У цей час все цвіте і зеленіє. Найспекотніші місяці-липень і серпень. В цей час кращий пляжний відпочинок. Оксамитовий сезон – у вересні та жовтні. Спека спадає, але купання в самому розпалі.

Закладка Постоянная ссылка.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *