Аренда штробореза

Нині на ринку будівельних інструментів можна відшукати агрегати, які значно полегшать проведення певного виду монтажних робіт. Наприклад, прокладання електропроводки та систем опалення в стінах з твердих матеріалів суттєво спростить штроборез. Цей компактний прилад нагадує своїм зовнішнім чином болгарку. Але відрізняється наявністю двох ріжучих дисків діаметром 125 мм або 150 мм. Для захисту користувача від аварій і пилу штроборез в своїй конструкції має міцний захисний кожух, а також пилосос відповідно. У нас найкраща Аренда штробореза.

Корисні характеристики штроборізи

1. Надійність;
2. Мала вага;
3. Невеликі габарити;
4. Низький рівень шуму;
5. Можливість підключення пилососа.

Будівельний штроборез в оренду від Skladok.by

Вам необхідно поміняти електропроводку? Ви ведете ремонт в квартирі і потрібно заховати труби опалювальної системи? Використовуючи штроборез, подібні завдання будуть швидко і легко вирішені. Взятий на прокат штроборез з пилососом швидко проріже борозенки під кабель або труби.
Электроштроборез застосовується для пристрою технічних штроб в цеглі, бетоні або камені. Отримані канавки в подальшому використовуються для прокладки електричних проводів, опалювальних систем, газових магістралей та іншого. Вартість інструменту в торгових мережах досить висока. Тому взяти борозник у тимчасове користування вважається для більшості випадків економічно доцільніше. У Мінську сервіс Skladok.by надає послуги прокату штроборізи з пилососом на вигідних умовах.
Співпраця з сервісом Skladok.by дозволяє вирішувати вам свої локальні будівельні завдання з допомогою отримання штроборізи на прокат. Цей варіант дозволить заощадити значну суму грошей, необхідну на придбання та обслуговування нового агрегату. Оренда штроборізи у нас доступна на будь-який термін.

Обсуждение закрыто.