Аттестация рабочих мест

Атестація робочих місць за умовами праці проводиться на підприємствах і організаціях незалежно від форм власності і господарювання, де технологічний процес, використовуване обладнання, сировина і матеріали є потенційними джерелами шкідливих і небезпечних виробничих факторів. Про алгоритм проведення атестації робочих місць за умовами праці та етапах атестації — розповідаємо в статті.
Кожен працівник хоче працювати в здорових і безпечних умовах. Ми розповімо, як найкраще провести аттестацию рабочих мест (Киев). Тому одне з головних завдань роботодавця-забезпечити такі умови. Тим більше що це закріплено законодавчо (СТ.21 КЗпП, ст. 13 Закону № 26941). На жаль, від шкідливих (негативно впливають на здоров’я) технологічних процесів, обладнання, сировини і матеріалів не піти. За заподіяну працівникам шкоду роботодавцям доводиться розплачуватися пільгами, гарантіями, компенсаціями. Як оцінити шкідливість умов праці та з’ясувати, чи доплачувати працівникам «за шкідливість»? Потрібно провести атестацію робочих місць. А як це зробити, ми вам зараз розповімо.
Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту.

Закладка Постоянная ссылка.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *