Детская стоматология

З 2.5-3 років малюк під наглядом батьків може чистити зуби пастами, в складі яких немає фтору. А до початкової школи дитина повинна самостійно підтримувати гігієну порожнини рота. У нас хорошая детская стоматология.

Ви як особистий стоматолог для дітей-бережете здоров’я зубів з раннього дитинства.

Лайфхак: як привчити дитину чистити зуби

Виробляти в дитині механічну звичку складно, але ви не програєте, якщо переконаєте дитину, що здорова посмішка – найкраща прикраса. Робіть компліменти малюкові, навіть якщо посмішка далека від ідеалу. Це буде мотивувати дитину чистити зуби ще ретельніше. Перед походом до стоматолога підготуйте малюка. В ігровій формі розкажіть про лікування зубів і як це важливо. Дитина повинна розуміти, куди він йде і що його чекає. А ввічливий і добрий лікар обов’язково подбає про те, щоб вашій дитині було комфортно і зовсім не боляче.

І не забувайте проходити регулярні профогляди в клініці, навіть якщо зубки у малюка не болять. Це забезпечить здорову і красиву посмішку. У таких дітей в підлітковому віці розвивається неправильний прикус. Криві зуби потрібно виправляти брекет-системами. А це набагато серйозніше і дорожче лікування карієсу. Вже не кажучи про те, що дитина буде носити брекети півтора-два роки.

Закладка Постоянная ссылка.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *