Геология участка под строительство

Зробити геология участка под строительство необхідно для того, щоб визначити властивості грунтів, які можуть негативно вплинути на подальше будівництво. Це дозволяє визначити те, наскільки грунти схильні деформуватися під навантаженням, чи є прояви таких процесів, як зсуви, підтоплення, суфозія і т. п. Також визначається глибина залягання підземних вод та їх динаміка. За вашим завданням, складаємо кошторис на виконання інженерно-геологічних вишукувань згідно збірки цін на вишукувальні роботи.

Результатом наведених вище робіт є технічний звіт (див. нижче), в якому містяться всі необхідні параметри та рекомендації для вибору фундаменту, наявність небезпечних геологічних процесів і явищ. Даний звіт відповідає вимогам нормативної документації, не раз проходив державну експертизу.

Якщо ви плануєте побудувати будівлю, то завжди є ризик того, що без проведення геологічних вишукувань може бути пошкоджений фундамент в результаті активізації негативних процесів. До руйнування будівлі можуть привести: осідання грунту, пливуни, морозне здимання, суффозія, зсувні процеси. Неможливо уявити собі проектні та інженерно-будівельні роботи без попереднього проведення геології.

Закладка Постоянная ссылка.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *