Hormann

Гаражні ворота зараз широко поширені завдяки своїй привабливості, практичності і зручності користування. Станом на 2010й рік секційні ворота в Києві практично витіснили свого попередника – звичайні розпашні ворота. Це і не дивно, так як мало хто відмовиться користуватися сучасними досягненнями, дають додатковий комфорт. Без сумніву, гаражні ворота відносяться якраз до таких досягнень, які роблять наше життя приємніше 🙂

Секційні ворота часто використовують для прорізів всіляких складських приміщень, ангарів, елінгів, гаражів, автоматичних мийок, на виробництві, для торгових точок, приватних будинків і так далі.

Секційні ворота Hormann в Красноярске відносяться до нового покоління гаражних воріт. Такі гаражні ворота дають на 100% відмінну теплоізоляцію завдяки конструкції полотна типу «сендвіч».

Секційні ворота hormann надійні і довговічні. Ворота гаражні цього виробника спеціально покриваються за технологією глибинного гальванізації з використанням поліефірних матеріалів, які забезпечують стійку антикорозійний захист.

Саме секційні ворота вважаються найзручнішими серед усіх видів автоматичних воріт. Секційним Воротам не потрібно наявності додаткового простору перед гаражем або всередині нього, яке потрібно для звичайних орних воріт. Секційні автоматичні ворота мають полотно, що складається з горизонтальних секцій, пов’язаних петлями. Таке полотно, рухаючись по своїх оцинкованим напрямних, переміщається з вертикального положення в горизонтальне і йде під стелю. Ворота гаражні від Hormann не тільки функціональні, але і дозволяють істотно заощадити корисну площу в гаражі в цілому.

Також варто враховувати, що подібні автоматичні ворота завдяки своїй цільної конструкції володіють значною стійкістю до всіляких механічних пошкоджень. Промислові ворота секційні з Німеччини завжди оснащені системами безпеки і забезпечують якісну теплоізоляцію.

Закладка Постоянная ссылка.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *