Комплексные поставки насосного оборудования

Компанія поставляє широкий спектр обладнання в різній комплектації: насоси, насосні агрегати, компресори та компресорні станції, нафтопромислове, вимірювальне обладнання, в т. ч. в блочно-модульному виконанні. Найкращі Комплексные поставки насосного оборудования.

Умови і терміни поставки індивідуально обумовлюються при кожному замовленні.

Насосне обладнання

В залежності від побажань клієнта, насоси можуть поставлятися під індивідуальні вимоги замовника, в зборі з приводними електродвигунами, тобто у вигляді насосного агрегату. Також можлива поставка окремо насосних частин, електродвигунів, запасних частин. Рівень оснащення насосних станцій і гамма комплектного обладнання визначаються завданням на проектування, особливостями функціонального призначення і переваг замовника.

Серійно поставляються Насосні станції, що застосовуються на нафтопромислах для підтримки пластового тиску (ППД) та інших технологічних цілей, Насосні станції комунального призначення, Насосні станції пожежогасіння, дизельні Насосні станції.

До найбільш характерних типів поставляються блочно-комплектних насосних станцій відносяться наступні станції виробництва входить до групи ДМС АТ «ДМС Нафтомаш» М. Тюмень:
Станція кущова насосна блокова БКНС для систем ППД
Плавуча насосна станція
Блок-бокс насосної станції дозування інгібітора
Станція насосна для гідроприводу заглибних свердловинних насосів
Станція насосна блокова мультифазная
Блок Насосний відкачування конденсатів
Станція насосна над артскважиной
Насосна станція для видалення каналізаційних стоків
Станція насосна протипожежна

Закладка Постоянная ссылка.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *