Контора БК

Багато гравців вже зараз роблять ставки виключно з телефону або планшета за допомогою додатків. Як правило, викликано це наступними факторами:

Висока швидкість завантаження. На відміну від мобільної версії, додаток на Андроїд завантажується миттєво і споживає менше трафіку. У нас найкраща букмекерская контора андроид.
Оптимізацією під конкретну операційну систему. Web-версія БК — це універсальна програма, що володіє базовими функціями. Додатки букмекера для Android або iOS створюються з урахуванням особливостей ОС, що дозволяє отримати якісний програмний продукт.
Юзабіліті. Інтерфейс і навігація опрацьовуються до дрібниць таким чином, щоб у гравця все було «під рукою». У хорошому програмному рішенні немає необхідності збільшувати інформацію на екрані, тому що погано читається букмекерська розпис, а для розміщення парі досить декількох рухів пальців.
Завантажити додаток БК для андроїда, значить, полегшити бетторскую життя. Зрозуміло, якщо букмекер створив стоїть програмний продукт.

Що означає хороший додаток
При виборі мобільного софта для ОС Android незайвим буде заздалегідь дізнатися про критерії якісної програми для ставок з телефону. Зокрема, гравці звертають увагу на наступні фактори:

Ступінь готовності. Ряд букмекерських компаній поспішають надати своїм користувачам нову версію ПЗ, яка не в повній мірі готова. Відсутність необхідних опцій, заглушки замість кнопок,» Кривий » дизайн-це точно не дозволить додатку увійти в ТОП кращих.
Надійність і оперативність роботи. ПЗ не повинно » підвисати» і «глючити», навіть на слабких смартфонах. Крім того, ставки з телефону повинні прийматися оперативно, що актуально для парі по лінії Live.
Достатній функціонал. Крім безпосереднього укладення угоди з букмекером, беттору необхідно поповнювати депозит і виводити виграш, подивитися статистику попередніх ігор для складання точного прогнозу, спостерігати за тим, що відбувається на спортивному майданчику онлайн та інше.
Інтуїтивний інтерфейс. Навіть новачок, не особливо знайомий зі світом беттінга повинен за пару хвилин розібратися в ПО, а не гадати, що означає певна клавіша або як відкрити купон ставки.
Окремо варто відзначити репутацію БК. Навіть відмінне програмне рішення, яке очолює рейтинг кращих букмекерських додатків на Андроїд, не скрасить погані відгуки користувачів про діяльність самої букмекерської компанії.

Закладка Постоянная ссылка.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *