Конвектор внутрипольный цена

Для приміщень, в яких неможлива установка класичних радіаторів, призначені внутрипідложні конвектори. Часто їх встановлюють вздовж вітражних і фасадних вікон. Застосовуються в приватних будинках для обігріву веранд, кімнат з вікнами на всю стіну. Часто встановлюють внутрипідложні конвектори у торгових та виставкових центрах, басейнах, теплицях, спортивних залах. У нас найкраща конвектор внутрипольный цена.

Різновиди
За типом конструкції можна купити внутріпольний конвектор один з двох видів:

природні. Холодне повітря потрапляє в пристрій, нагрівається і самостійно піднімається;
примусові. За допомогою вентиляторів обсяг прохідного повітря збільшується.
Перший варіант підходить для допоміжного обігріву приміщення. Допомагає створити теплову завісу між холодним віконним прорізом і кімнатою. Примусові внутрипідложні конвектори здатні самостійно опалювати приміщення. Важливо підібрати відповідні виробничі потужності, площа поверхні пристрою, можливості вентиляторів.

Пристрій
Купити внутріпольний конвектор можна різної довжини від одного до двох метрів. Рекомендується загальна протяжність пристрою дорівнює близько 70-80% від довжини вітражного вікна.

Сам нагрівальний елемент розташований всередині металевого корпусу, за формою нагадує лоток або короб. Розрізняються моделі не тільки по довжині, але і по товщині. На нашому сайті ви зможете знайти відповідні габарити виходячи зі своїх потреб.

Нагрівач може бути голчастим, трубчастим або монолітним. Найбільш популярний трубчастий нагрівач, але при роботі він може потріскувати. Найдорожчим і надійним варіантом є монолітний елемент.

Обсуждение закрыто.