Сиалис

В силу різних причин з часом у кожного чоловіка виникають проблеми з потенцією. Однак завдяки сучасному препарату Сіаліс представники сильної статі можуть назавжди забути про порушення ерекції. Засіб випускається у вигляді таблеток, діючою речовиною якого є тадалафіл. Прийом препарату дозволить за короткий проміжок часу відновити боєздатність до статевого акту. При цьому тривалість дії таблеток досягає 36 годин. Ми пропонуємо сиалис житомир.

Принцип дії
Після попадання в організм препарат досить швидко призводить до розслаблення м’язової тканини в районі малого тазу. В результаті цього артеріальні судини, через які відбувається наповнення кров’ю статевого органу, починають розширюватися. Таким чином, збільшення кровонаповнення члена призводить до стійкої і повноцінної ерекції, а також тривалого статевого акту. Протягом трьох днів зберігається стійкий ефект від прийому препарату.

Протипоказання
Від застосування таблеток рекомендується утриматися чоловікам, у яких присутня гіперчутливість до тадалафілу. Також препарат протипоказаний всім неповнолітнім особам. Крім цього, Сиаліс не можна застосовувати тим чоловікам, які лікуються від стенокардії шляхом використання органічних нітратів, тому що таблетки для потенції можуть посилити дію цих коштів. Ще бажано утриматися від прийому препарату особам, які страждають захворюваннями серця.

Закладка Постоянная ссылка.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *