Технолог вакуумной установки УВМ

Вакуумна установка — це компактне мобільне нафтозбірне обладнання, спеціально створене для збору нафти і нафтопродуктів та інших рідин з будь-яких поверхонь у важкодоступних для техніки місцях.

Компактна установка «УВМ-3» застосовується для ліквідації невеликих розливів нафтопродуктів або як допоміжний засіб до основного нефтесборному обладнання при ліквідації великих розливів. Ми також, більш детально розповімо про технолог вакуумной установки УВМ.

Вигідним перевагою установки «УВМ-3» є компактність і мала вага, що дозволяє зручно перевозити установку до місця аварії, легко переміщати по будь-якій місцевості і працювати з установкою всього 1-2 фахівцям.
Так само як і всі вакуумні установки «УВМ-1» і «УВМ-2» нашого виробництва, «УВМ-3» комплектується вакуумно-компресорною станцією, що дозволяє зручно збирати і розвантажувати під тиском рідини будь-якого типу без застосування додаткового перекачивающего обладнання.

Вакуумна установка «УВМ-3» складається з вакуумно-компресорної станції, компактної збірної ємності з алюмінієвого іскробезпечного сплаву, сполучних рукавів і алюмінієвих іскробезпечних щілинних насадок різної конфігурації.

Вакуумно-компресорна станція стандартно комплектується бензиновим двигуном Honda, роторно-пластинчастим вакуумним насосом і глушником-мастиловіддільником. За бажанням замовника установка комплектується дизельним або електричним приводом. З двигунами внутрішнього згоряння рекомендується установка іскрогасника «ІПГ».

Закладка Постоянная ссылка.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *