Требы

За допомогою нашого сервісу ви можете подати записку і попросити про молитву в будь-якому з доступних храмів або монастирів. Ваша записка потрапить в храм протягом декількох хвилин. Подача записок через Інтернет не замінює особистої участі в службах і таїнствах Церкви, скористайтеся службою, якщо з якихось причин ви не можете самі прийти в храм помолитися і попросити або якщо ви хочете попросити про молитву в кількох храмах. Ми пропонуємо заказать требы онлайн в Калуге. Треби-це обряди, які на вимогу (прохання) прихожан здійснюють священнослужителі. Треби це прохання до Бога за здоров’я або за упокій близьких Вам людей, або ж вас самих. У процесі тієї чи іншої треби священнослужителі в загальній молитві доносять до Господа прохання. До поняття «треби» відносяться практично всі церковні обряди такі як: сорокоуст, невсипущий Псалтир, поминання, молебень і свічка за здоров’я.

При замовленні треб потрібно пам’ятати, що церковні обряди, можуть відбуватися тільки за хрещених в православній церкві. А треби, які спрямовані на молитву за покійних, не читаються за самогубців, віровідступників, святотатців. Якщо ви не впевнені в тому, з якої причини померла людина, завжди можна запитати поради у священика, про те, як правильно вчинити в тій чи іншій ситуації.

Ситуацій, при яких нам необхідна допомога Господа Бога нашого дуже і дуже багато. Розуміючи, які потреби зазнає людина, Церква створила кілька чинів з проханням про допомогу Бога.

Закладка Постоянная ссылка.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *