Услуги интеграции crm

MVP ДЛЯ СТАРТАПІВ
MVP або мінімально життєздатний продукт, є найбільш базовою формою Вашого майбутнього проекту. Він дуже спрощений і не володіє всіма функціональними можливостями, які матиме проект у своїй кінцевій реалізації. MVP призначений для виходу на ринок, щоб отримати зворотній зв’язок від клієнтів, оцінити його переваги і недоліки, і відкоригувати структуру для подальшого розвитку проекту. У нас услуги интеграции crm.

MVP є найбільш поширеною і розумною початковою формою технологічних стартапів. Він допомагає перевірити реакцію аудиторії, скорегувати маркетингову стратегію відповідно до відгуків і оцінити бюджет, який дійсно потрібен для повнофункціональної версії вашого проекту. collapse
Багато молодих підприємців вибирають саме цей спосіб почати свій бізнес з ряду причин:

Дві причини, за якими стартапи зазнають невдачі, — це відсутність потреби ринку і брак грошей. MVP — блискучий спосіб вирішити обидві з них. З його допомогою ви зможете перевірити реакцію аудиторії, виправити свою маркетингову стратегію відповідно до її відгуками і оцінити, скільки грошей Вам дійсно потрібно для повної версії Вашого проекту;
Якщо ваш стартап має інвестора, MVP є ідеальним способом показати, що проект функціонує. У процесі розробки Ви також будете отримувати зворотний зв’язок від інвестора;
Якщо у засновника старатпа немає чіткого уявлення про те, яку функціональність включати повну версію проекту, MVP і супутній аналіз ринку можуть допомогти йому визначити їх.

Мінімальний життєздатний продукт є найменш ресурсномістким інструментом для обґрунтування економічної доцільності бізнес-ідеї. Це остаточне схвалення. І в цій ролі, і як циклічного процесу тестування бізнес-ідеї це може надати велику допомогу молодим підприємцям. ВЕЛИКОВАГОВИЙ

СИСТЕМА

Дуже багато перспективних ідей помирає на стадії реалізації, процес розробки затягується на роки, обростаючи все більш складним функціоналом, занурюючись в нескінченні доопрацювання або ще гірше виявляється що продукт не затребуваний.

Оптимальне рішення-випробувати ідею на мінімальній функціональній версії, за допомогою якої можна перевірити ефективність проекту і презентувати його потенційним інвесторам. До речі, такий підхід дозволяє раціонально розподілити бюджет і сконцентруватися на перевірки затребуваності стартапу.

Нуль два
ВІДСУТНІСТЬ

КОМАНДА

Більшість стартапів закриваються ще до втілення в життя і не важливо наскільки приголомшливою була ідея. Одна з основних причин-відсутність команди, здатної перейнятися проектом і втілити задумку в життя. Адже спроектувати щось це півсправи, без грамотного впровадження і контролю, використання необхідних інструментів розробки, будь-який, навіть самий амбітний план зазнає краху.

Компанія «WEBCASE» — готова вкласти весь свій досвід і знання, щоб стати надійним партнером і втілити вашу ідею в життя!

Нуль три
ПОСТІЙНА ЗМІНА

ВИМОГА

Реалізувавши демо версію стартапу і отримавши зворотний зв’язок від потенційних користувачів, вектор розвитку продукту може кардинально змінюватися і ваша технічна команда повинна бути готова до цього.

В нашій команді, проект розбивається на модулі (блоки), на реалізацію яких відводиться певний проміжок часу (спринт). Процес роботи контролюється професійним проект-менеджером, який може оперативно донести команді всі поточні зміни і побажання, що надійшли від клієнта.

По завершенню кожного етапу — надається готова частина продукту. Після чого, замовник може змінювати вимоги до функціональності для наступного спринту.

Такий підхід не тільки дозволяє виявити проблеми, але і вносити коригування, змінюючи напрям розвитку стартапу.

Закладка Постоянная ссылка.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *